CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

Tel: 0335 5533-300

USTERKA

w przypadku energii elektrycznej / gazu ziemnego / energii cieplnej
Tel: 0335 5533-600

Karl-Marx-Straße 195
15230 Frankfurt (Oder)

E-Mail: service@stadtwerke-ffo.de

Godziny otwarcia

pon., wt., czw.: godz. 9:00–18:00
śr., pt.: godz. 9:00–14:00

W celu wzmocnienia naszego działu rozliczeń z klientami we Frankfurter Dienstleistungsholding GmbH, poszukujemy zaangażowanego, stałego, pełnoetatowego (38 godzin/tydzień) pracownika na stanowisko

Pracownik w dziale rozliczeń sprzedaży (m/f/d)

TWOJE ZADANIA

  • Dbanie o aktualizowanie danych, fakturowanie i komunikacja z klientami specjalnymi w zakresie energii elektrycznej i gazu
  • Przetwarzanie procesów w zakresie komunikacji rynkowej w sektorze energetycznym
  • Sprawdzanie i zatwierdzanie faktur za użytkowanie sieci
  • Przegląd procesów rozliczeniowych w systemie rozliczeniowym
  • Komunikacja z operatorami sieci i działami wewnętrznymi
  • Tworzenie ocen na podstawie systemu rozliczeniowego
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Wykonywanie testów w systemie rozliczeniowym po aktualizacjach

TWÓJ PROFIL

  • Ukończone z sukcesem komercyjne szkolenie zawodowe z doświadczeniem zawodowym odpowiednim dla danego stanowiska (znajomość branży energetycznej będzie atutem)
  • Doświadczenie w obsłudze MS-Office, zwłaszcza Outlook i Excel (podstawowa znajomość IT)
  • Praktyczna znajomość systemu księgowego kVASy jest pożądana
  • Wysoki poziom znajomości zależności księgowych
  • Zdolność do rozumienia, analizowania i szczegółowego komunikowania złożonych kwestii
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność szybkiego rozumienia i zdolność do pracy w zespole
  • Niezawodność i wysoki stopień koncentracji
  • Gotowość do działania i samodzielnej pracy

NASZA OFERTA

  • Urozmaicona, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w ugruntowanej, wydajnej firmie o ciekawym polu działania i długoterminowych perspektywach.
  • Otwarta i partnerska komunikacja
  • Atrakcyjne, oparte na układzie zbiorowym wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy (w tym elastyczny czas pracy i praca z domu), możliwości dalszego kształcenia i szkolenia oraz atrakcyjne świadczenia dodatkowe (np. dodatki na przedszkola i zakładowy system emerytalny)

O NAS

Frankfurter Dienstleistungsholding GmbH (FDH) jest spółką holdingową zarządzającą aktywami, świadczącą usługi oraz spółką dominującą grupy. Posiadamy udziały komunalne w Stadtwerke Frankfurt (Oder) GmbH, Netzgesellschaft Frankfurt (Oder) mbH, Stadtverkehrsgesellschaft mbH Frankfurt (Oder) i Frankfurter Abfallwirtschaft GmbH. Ponadto działamy głównie jako dostawca usług w ramach Grupy w zakresie zadań handlowych, zarządzania personelem i IT.

ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?

Wyślij nam swoją szczegółową aplikację z podaniem swoich oczekiwań płacowych i najwcześniejszym możliwym terminem rozpoczęcia pracy – najlepiej pocztą elektroniczną na adres:
marcus.lemke@fdh-ffo.de